Recenzie hostí

Povedali o nás spokojní hostia

logo
4.6

Google
rating

556

Satisfied
customers

Krásny hotel, čisté izby, veľmi príjemný a ochotný personál. Skvelé raňajkové bufety, a taktiež večerné bufety či a la carte boli veľmi chutné a bolo na výber zo všetkého ❤️ Kid friendly a dog friendly. Pár krokov od lyžiarskeho strediska a potom priamo v hoteli je celkom priestranný wellness.
Jednoducho skvelý rodinný víkend sme tu mali.

Zuzana

15. February 2026

Krásny hotel, príjemné wellness a veľmi dobrá kuchyňa odporúčam.

Tomáš Železník

8. February 2026

Martin Kozok

8. February 2026

Milý personál, skvele jedlo, poloha priamo na svahu. A ked bude viac snehu, lyžovačka by bola tiez perfektná. Ked sme boli my, nešli ešte všetky vleky a dlho sa čakalo.

Michael Szatmary

3. February 2026

Norbert Bilišič

28. January 2026

Jan Z

26. January 2026

Super

Lukáš Ruman

21. January 2026

Vynikajúca kuchyňa a služby. Wellness detto

Vojtech Čerňanský

21. January 2026

Ideálny detský hotel blízko dostupnosťou svahu

marek klco

20. January 2026

Jan Korcok

19. January 2026

Follow us
on social media